Program Festivala

PITOMAČA 2017.

PETAK, 9. lipnja 2017. u 21 sat

Večer popularnih tamburaških skladbi

1. Ej, da mogu mladost vratiti, KRUNOSLAV KIĆO SLABINAC (Vlado Smiljanić)
2. Isprale su kiše, NAJBOLJI HRVATSKI TAMBURAŠI (Aleksandar Homoky / Siniša Doronjga /Denis Špegelj i Aleksandar Homoky)
3. Suze dobre žene, STJEPAN JERŠEK ŠTEF (Peter Kosovec / Damir Bačić / Peter Kosovec)
4. Jedan poljubac, RAVNICA (Željko Lončarić Žec / Željko Lončarić Žec / Ivan Draženović)
5. Kome sada nosiš ruže, CECILIJA (Slavomir Cvija / Nedo Zuban / Antonio Krupilnički)
6. Zdignimo čaše, RAJKO SUHODOLČAN I FARINGAŠI (Rajko Suhodolčan)
7. Tu ostajem, MAX HOZIĆ (Toni Eterović / Leonardo Baksa Čeči / Toni Eterović)
8. Sidi di si jer kaki si ni za di si nisi MLADEN MEDAK GAGA (Mladen Medak Gaga / Mladen) Medak Gaga / Davor Jendrašić
9. Sviraj, samo veselo, SVIRCI MOJI i ŠOKCI (Marinko Barčan / Davor Magušić i Željko Lončarić Žec / Aleksandar Homoky i Željko Nikolin)
10. Procvjetali ljiljani, IVICA PEPELKO I CURE IZ CENTRA (Ivica Pepelko / Ivica Pepelko / Ivica Plivelić)
11. Sudbina, ŽELJKO GROZAJ (Željko Grozaj / Željko Grozaj / Jerry Grcevich)
12. Podravski san, TS ALLEGRO Mijo Mrgan / Mijo Mrgan / Šimo Dominković
13. Ludbreg u duši, ŽELJKO SESVEČAN (Željko Sesvečan / Pere Picukarić i Stanko Šarac / Ivica Plivelić)
14. Ostani, MJESEČINA (Tomislav Tišljar)
15. Dok pijetli se glase, KRISTIJAN DOMOVIĆ (Davor Jendrašić / Vladimir Miholek / Davor Jendrašić)
16. Usne tvoje vrele, GRUPA ROUGE (Silvana Payrits / Silvana Payrits i Dora Grubits)
17. Baranja je moja ljubav, ŽELJKO WITOVSKY I TAMBURGERI (Aleksandar Homoky / Terezija Bognar / Aleksandar Homoky i Željko       Nikolin)
18. Podravska večer, RUBATO (Filip Radić i Zlatko Galik / Branimir Mikić / Marko Piletić)
19. Mala Podravka, DARKO BARIĆ (Marijan Rakijašić / Franjo Barić / Danijel Krmić)
20. Što je ljubav nego bol, DANGUBE I THE FUSION (Tomislav Tišljar)

 

SUBOTA, 10. lipnja 2017. u 21 sat

Večeri etno i folklornih skladbi Podravine i Podravlja

1. Sedamdeset godina te sanjam, VLADO SMILJANIĆ (Vlado Smiljanić)
2. Cjelov pakla, NINA KRALJIĆ I JANE (Siniša Leopold / Rajko Stilinović / Siniša Leopold)
3. Spomenek na Podravinu, HRVOJE HEGEDUŠIĆ (Hrvoje Hegedušić / Radovan Novina / Hrvoje Hegedušić i Toni Eterović)
4. Kukuvača, KAJDA (Dubravko Češnjak / Branka Duvnjak i Slavica Galić / Dubravko Češnjak)
5. Daj pajdaš, natoči, ŽIGA (Branko Meglajec / Stanko Piskač / Božo Potočnik)
6. Podravino moja radosti, ANA FILIPOVIĆ (Zdravko Šljivac / Terezija Bognar / Siniša Leopold)
7. Marke i Jaga, KIRJALES (Rajko Suhodolčan / Martina Jakuš / Mario Plantak)
8. Gda otide cug, BARBARA OTHMAN feat. ĆIRO (Rozika Othman / Rajko Stilinović / Toni Eterović)
9. Zorja, ETNO DUO GOGA I ŽELJKO (Željko Grahovec / Gordana Lach / Igor Kudeljnjak)
10. Gda Martinje dojde, DEČKI Z BREGOV (Davor Jendrašić / Jasenka Medvedec / Davor Jendrašić)
11. Poveč mi otec, GORDANA IVANJEK I KAJDA (Toni Eterović / Đurđa Habel / Toni Eterović)
12. Moderna žena, PODRAVSKI MUŽIKAŠI (Vlado Smiljanić / Terezija Bognar / Vlado Smiljanić)
13. Svakog dana mislim na te, FRANJO BARIĆ I KONAČARI (Stjepan Čižmešinkin / Čižmešinkin /Ivan Krznarić)
14. Rodna gruda, PODRAVSKE LEGENDE I VESELI PODRAVINE (Marijan Rakijašić /Branko Rakijašić / Josip Škrinjar)
15. Još navek sem onaj stari, DRAGUTIN VLAJNIĆ I SUHOPOLJSKI TAMBURAŠI (Marijan Jergović / Katarina Fuček / Danijel Krmić)
16. Uz pjesmu ja odlazim, UDRUGA CIMBALISTA HRVATSKE i EDO BEREC (Vladimir Ćurić / Vladimir Ćurić i Rajko Stilinović / Danijel Krmić)


Comments are closed.

Back to Top ↑